İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir ?

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir ?

İkizler erkeği, hakkaten değerli ve farklıdır. İkizlerle yaşamak hem çok zor hem o kadar da keyiflidir. Ama hiçbir şey insanı zor elde edilen kadar da mutlu etmez. Hakkaten zordur onlarla birlikte olmak. Niye zordur ? Çünkü sürekli hareket halindedir, bu zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak da böyledir. Bugün size taptığını söyleyen ikizler erkeği yarın bir başkasına aşık olabilir. Sizin bundan haberiniz bile olmayabilir, ya da size söyleme ihtiyacı bile hissetmez.

Fakat, yine de onunla birlikte olmak insana birçok şey katacaktır. Size hayatı öğretecektir, yaşamı öğretecektir ve size zevk almayı öğretecektir. İkizler burcu bir çocuk burcudur. Yani bu burçtakiler hiç büyümezler, hep çocuk ruhludurlar. Çocuk gibi taklitler yapabilir, şaklabanlıklar yapabilir yani bir çocuk gibi eğlencelidir. Sürekli şakalar yaparak etrafını eğlendirebilir.

Bu insanlarla çok ciddi konuları konuşmayacaksınız. Ya da onlara bir görev ya da sorumluluk vermek istediğinizde bundan hemen vazgeçecektir. Ve sizden uzaklaşmaya çalışacaktır. Eğer bir erkek ikizleriyle birlikteyseniz bilinki asla yalnız olmayacaksınız. Mutlaka onun hayatında başka birileri olacak. Başkalarıyla olması sizi sevmiyor anlamına gelmiyor. O, hep çeşitlilikten, çok seslilikten hoşlandığı için, etrafında hep insanların olmasını istediği için, arkadaş canlısı olduğu için aşırı derecede flörtçüdür. Konuşmaktan hoşlanır, iletişim kurmaktan hoşlanır, fikir alışverişi yapmaktan hoşlanır. Bütün bunlarla da yalnız olmayacaksanız, kabul edin ama çok eğleneceksiniz.

Bu bilgi 717 kez okundu.

FavoriteLoadingFavorilerime ekle

Yorum Ekle

Lütfen kutucuğu işaretleyiniz.